Приватний дитячий садок «Солнишко» в Харкові

ПриватнИй дитячий садок

«Сонечко» в Харкові

відновлює роботу 

НАШі Переваги

Чому обирають СОНЕЧКО?

Працюємо з 2004 року

Всі приміщення світлі та просторі, укомплектовані меблями з урахуванням вікових особливостей дітей, ігровим, дидактичним та роздатковим матеріалом, навчально-методичними посібниками у відповідно до вимог санітарного ргламенту 

Упорядкована територія понад 2000 м2 знаходиться під охороною

Дитячі майданчики та павілйьони, свій ботанічний сад, спортивні та ігрові майданчики, доглянута екологічна територія

Смачно як удома

Кваліфіковані кухарі, щоденна поставка продуктів, своя випічка, індивідуальний підхід до особливостей харчування кожної дитини, не використовуємо напівфабрикати, контроль за збалансованим харчуванням!

Дитячий психолог

Експерт в галузі дитячої та вікової психології. Індивідуальні консультації, психологічні індивідуальні та групові заняття. Консультації "за запитом" батьків.

Жива музика дітям

Інструментальна музика. Музичні заняття і хореографія проходять під супровід фортепіано. Яскраві свята, дитячий музичний оркестр.

Англійська з 1.5 років

Через ігрову діяльність вивчаємо і формуємо словниковий запас малюків, розвиваємо слухову і зорову пам'ять, проводимо заходи англійською мовою.

Якщо ви захочете завітати до нашого дитячого садочка, то це ми!

Дорогі наші вчителі, освітяни!

            «Війни виграють шкільні вчителі та сучасна зброя»! Цей вислів Отто фон Бісмарка я прочитав ще у свої студентські роки, але по-справжньому усвідомив правильність цих слів саме зараз, завдяки вам, дорогі педагоги!

            Коли почалась війна, ви без роздумів обрали для себе кожен свій фронт. Хтось із вас цілодобово не відходив від плити, щоб готувати військовим, мешканцям та волонтерам. Хтось розвантажував машини з гуманітарною допомогою, а потім розносив її найбільш вразливим верствам населення. Хтось, розчистивши територію шкіл від завалів, висаджував квіти. А хтось змінив учительську указку на автомат і зараз воює на фронті. Дякую вам за це.

            Який би предмет не викладали, ви наповнюєте почуттями та збагачуєте знаннями наше майбутнє – наших дітей. Ви вчите любити наш дивовижний Харків, у якому вони народилися. Ви прищеплюєте почуття гордості за прапор, який гордо майорить над незламною Україною. Ви формуєте нові покоління особистостей – сміливих, безкорисливих, готових будь-якої миті прийти на допомогу та відстояти своє право на незалежність.

            Коли переможемо, ми разом відбудуємо наші зруйновані школи. Вони будуть кращими за ті, що знищив російський агресор. І ви, нарешті, знову зможете займатися вашою благородною справою, дивлячись очі у вічі вашим учням. Вірю, це буде вже дуже скоро.

Дорогі вчителі, дякую за вашу важливу працю! І ще раз зі святом! З Днем учителя!

 

ЗАпрошуємо до нашої нової платформи "Онлайн садочок"

ВСтупайте

ОНЛАЙН ГРУПИ ДЛЯ ЗАПИСУ

Онлайн группа "Чомучки"

3-4 роки

Онлайн группа "АБВГДейка"

5-6 років

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

ІМ'Я
ТЕЛЕФОН *
ПОШТА
ЗАПИСАТИСЯ